Про нас

Ми - компанія, що створює б'юджетний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Наш екіпаж - це міцно згуртована група осіб з пристрастю до відкритого моря. Однак, ми тут, щоб забезпечити ваш досвід яхтингу більш приємним та незабутнім.

Щоб краще зрозуміти що ми поширюємо в маси пропонуємо прожити 1 день з нами.

Яхту можна порівняти як суміш екологічного кемперу на воді який рухається за допомогою вітру і дуже продуманим готелем.

Тепер як ми вже маємо уявлення, що таке яхта, то давайте проаналізуємо що ж ми можемо робити на ній.

Всі знають що при виборі житла біля моря помешкання позиціонують себе по дальності від моря. Перша лінія, друга лінія. І чи не надоїло вам щоразу йти до моря і сидіти на одному і тому самому пляжі? А можете ви собі уявити 0-ву лінію? Ви зранку стаєте, випиваєте каву з виглядом на схід сонця яке потрошки вилазить з моря, і при бажанні можете зразу скупнутися, а якщо ви стоїте в дикій безлюдній бухті то можна скупнутися і голяком. Легенький сніданок з яєшні і йогурта. А далі можна купатися, досліджувати місцевий берег чи пляж, сходити на гарну вершину поруч, відвідати місцевий водопад чи грот, або просто по загоряти на палубі.

Короткий перехід який подібний до керування космічним кораблем. Шкіпер дає вам порулити і розказує про основи навігації чи керування човном. Ви мусите контролювати перетягування шкотів при поворотах (змінах галсу). Ви б хотіли навчитися керувати таким човном? Насправді це не складно і шкіпер з радістю ділиться своїм досвідом, при цьому розказує багато цікавих історій.

Обід у іншій бухті біля чарівного гроту до якого з суші добратися неможливо. В цьому місці можна покупатися, позагоряти на палубі, поплавати на сапі, попірнати з маскою і дослідити місцевий підводний світ. Ще один короткий перехід під вітрилами і ви у старовинному місті, пришвартовані до міського пірсу. З човна виходите прямо на міську набережну, гуляєте ввечері по старих вуличках, сідаєте в ресторані з виглядом на захід сонця, а потім споглядаєте на маріну, море, чайки, яхти які виблискують в вогниках нічного портового міста.

День вдався!!! Цей день був настільки насичений, що по відчуттях він тривав тиждень, а у вас ще 5 днів попереду. Кожен сам може вибрати що йому більше до вподоби дикі безлюдні бухти чи старовинні міста, купання, дискотеки, чи дослідження місцевої природи. Все це можна отримати на яхтингу.


Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше