Часті запитання

П. Скільки триває тур?

В. І світова практика оренди човнів це 1 тиждень від суботи до суботи. Тому яхтовий тур переважно триває 8 днів (7 ночей)

П. Мене буде захитувати?

В. Насправді це все дуже індивідуально, і якщо нам прийдеться йти в погану погоду при великій хвилі, то декого може захитувати, хоча можна організовувати тури так щоб таких умов не було. Але людський організм дуже адаптивний і якщо в перший день декого захитувало, то на 3-4 день при досить великій хвилі організм вже ніяк не реагував на такий подразник.

П. Як харчуватися на яхті?

В. На яхті є все щоб повноцінно можна було готувати самостійно (газова плита, духовка, холодильник і повний набір баняків і посуду). Переважно в перший день екіпаж збирається і обговорює свої уподобання щодо харчування. На основі уподобань закуповуються харчі. Готувати можна по черзі, або часто люди мають бажання і здібності до готування. Якщо човен пришвартований у якомусь містечку, то можна повечеряти в ресторані, або в кафе. Існує також варіант з замовленням кухаря на яхту. Вартість такої послуги переважно коливається 150-180 євро за день + місце на човні. Але в такому випадку у вас свій ресторан на яхті і індивідуальний кухар який приготує вам все що ви замовили.

П.
З якого віку дітям можна на яхтинг?

В. На яхтах дуже часто зустрічаються діти різного віку. Часами вона на яхтах народжуються і живуть. У своїй практиці наш наймолодшоий пасажир мав 4 місяці хоч ми перебували тоді на Канарських островах (океан), і це був січень. Зовсім не найкращий час і погода для яхтингу. І цей пасажир почував себе чи не найкраще. Але ми дотримуємось думки, що найкраще, з точки зору безпеки, дітям які вже контрольовані і можуть послухати батьків. Тобто вік від 4-5 років. Хоча у кожного це індивідуально.

Нехай ваші вітрила завжди наповнені вітром, а ваші питання такі пригодницькі, як морська кішка з картою скарбів! Якщо ви не знайдете відповідь, яку шукаєте, зверніться до нас, і ми разом пропливемо ці незвідані води. Щасливого плавання!

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше