Cover Image for Північна Далмація 2023

Північна Далмація 2023

Хорватія, Біоград-на-Мору

8-15 липня ми провели Тур Північною Далмацією. В цей тиждень вдалося поєднати і можливість походити під хорошим вітром і покупатися у вже теплій воді, а також відвідати цікаві і історичні місця. Стартували ми з міста Біоград-на-Мору. Пройшлися вздовж узбережжя аж до міста Трогір (благо вітер сприяв цьому і з попутним вітром ми “залетіли” туди за 2-ва дні) відвідавши всі гарні дикі бухти по дорозі. А там - кришталево чиста вода, дика природа, що ще потрібно для відновлення?

Погулявши по місті Трогір, ми вирушили у зворотному напрямку. Вітер також змінив напрямок і задув нам гарних 25 вузлів. Що дало нам можливість пройтися під дуже хорошим креном і швидкістю до 10 вузлів. Яхтинг був ще той!!!

Також ми відвідали Prokljansko Jezero що за Шибеником. Вода там була фантастично тепла - біля 28 градусів. Звідти ми махнули на архіпелаг Корнаті. Побачила красоти однойменного відомого національного парку.

І ось тиждень пролетів. Дякую команді на неймовірно теплу атмосферу, за прекрасно проведені вечори, за нічне купання, за гастротур який організувала одна з учасниць туру.

Також дякую нашим Збройним Силам України, що дають можливість відпочити і набратися сил до нової праці, до нових донатів, до роботи на нашу перемогу.

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше