Cover Image for Сімейна Флотилія 2024

Сімейна Флотилія 2024

Зареєструватися
800
Хорватія, Дубровнік

Дубровнік, Хорватія, 24.08-31.08 Сімейна флотилія

Сімейні флотилії то більше про хорошу компанію. Особливо для дітей. Переважно у таких турах дітей більше ніж дорослих. Вони діляться на менші компанії по віку і їхній тиждень проходить незабутньо. Батьки теж мають свою компанію. Тур відбувається у повній гармонії. Вода прогрівається настільки, що купатись в морі можна цілодобово! Прекрасні дикі бухти і затишні пляжі радо зустрічатимуть нас. Тут не буде великих переходів, не буде багато яхтового екстриму, натомість буде дуууууже багато купання! Чарівна природа і купа пригод і навіть квестів. Це буде незабутній час проведений разом, в колі сім’ї, на яхті.

Цього року ми вирішили відвідати Дубровнік. Це місто має хороше авіасполучення. І вважається «Перлиною Адріатики», зачаровує своєю вражаючою красою та багатою історією. Старе місто, внесене до списку світової спадщини ЮНЕСКО, мандрує своїми середньовічними вуличками, вежами та стінами, які переповнені чудом та таємницею.

Поруч з Дубровніком є багато незайманої природи. Гори і море роблять свою справу. Це має бути незабутній сімейний тур.

#яхтинг #яхтингукраїна #yahting #trip #мандрівки

Зареєструватися

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше