Cover Image for Майорка 2024

Майорка 2024

Зареєструватися
850
Іспанія, Пальма-де-Майорка

Осіння флотилія 21-28 вересня Майорка 🥰
Тут на кожному кроці хочеться зупинитися і милуватися красою місцевої флори, яка проникає навіть у міста. А уявіть дивитися на ті всі самі краєвиди тільки зі сторони моря на яхті😍. На Майорці постійно що-небудь цвіте, від чого острів завжди оповитий атмосферою свята.
Що стосується клімату на острові, то він дуже теплий і мʼякий протягом усього року.
Крім того, щорічно сюди приїжджає відпочивати король Іспанії з сімʼєю, а також тут можна знайти вілли багатьох голлівудських зірок.
Обовʼязково треба відвідати Кафедральний собор Пальми і помилуватися на споруди, зроблені за малюнками Гауді. Спуститися в печери Майорки і подивитися на підземні озера. Побувати в національному заповіднику. Доторкнутися до монументу людини в Царських садах столиці, щоб знайти духовне і матеріальне багацтво.

#sailing #yachting #yachtcharter #yachtlife #яхтинг #яхтингвукраїні #koronaYashting #ЯхтовіМандрівки

Зареєструватися

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше