Cover Image for Неаполь і Амальфійське узбережжя

Неаполь і Амальфійське узбережжя

Зареєструватися
750
Італія, Неаполь

18 - 25 травня 2024
Зануртесь у захопливу мандрівку яхтою вздовж південного узбережжя Італії! Почніть із дослідження вулканічних пейзажів Неаполя. Потім вирушайте на пригодницьке пірнання біля острова Іскія та спостереження морських мешканців.Завітайте до середньовічної фортеці в Салерно, а також на знамениті термальні курорти Сорренто та Іскії для відновлення сил. Зануртесь у блакитні води легендарних гротів на острові Капрі. Милуйтесь чарівними лимонними садами Анакапрі та червоними скелями Сорренто.І насамкінець дослідіть стародавню історію в руїнах Позітано та казковій Амальфійській ущелині. Ця подорож назавжди залишиться у вашій пам'яті!

Зареєструватися

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше