Cover Image for Грецька Літня Флотилія

Грецька Літня Флотилія

Зареєструватися
750
Греція, Іонічні Острови, Лефкада

Дати 29 червня-6 липня 2024 р.

Лефкада.

Іонічні острови Греції пропонують безмежні можливості для яхтингу.

Спокійні води: Відмінно підходять для початківців у яхтингу або для тих, хто шукає спокійні морські подорожі.

Прекрасні маршрути: Іонічні острови пропонують різноманітні маршрути, включаючи короткі відстані між островами, що дозволяє максимально насолоджуватися плаванням.

Чудові місця для стаянок: Багато заток і гаваней забезпечують ідеальні місця для якорних стоянок, де можна насолоджуватися красою природи та спокоєм.

Культурні визначні місця: Іонічні острови розташовані біля багатьох культурних визначних місць, таких як археологічні пам'ятки, які можна відвідати під час подорожі.

Відмінна гастрономія: Можливість насолоджуватися місцевою кухнею та свіжими морепродуктами в ресторанах на березі моря, або навіть готувати їх на борту яхти.

Плануємо стартувати з м Лефкада, що знаходиться на однойменному острові.

По маршруту також плануємо відвідати Ітака - Відомий своєю міфічною історією, пов'язаною з Одіссеєм, Ітака має красиві бухти та прекрасні місця для дайвінгу.

Кефалонія - Відомий своїми величними пляжами, зеленими лісами та загадковими печерами.

Закінтос - відомий Голубими гротами і всесвітньо відомим пляжем "контрабандистів".

Дана мандрівка ідеально підійде для початківців (хто вперше знайомиться з яхтингом). Також вона ідеальна для походу з дітьми - невеликі переходи, спокійні бухти. Вода на ті дати достатньо прогріта щоб купатися, але у повітрі ще не буде величезної спеки.

Також якщо ви - молодий капітан, і хочете доєднатися до нас з своїм екіпажем, але боїтесь, бо це ваш перший вихід, не знаєте маршруту, або потребуєте рекомендацій, порад, тоді вам точно до нас. Ми допоможемо підібрати човен, сплануємо маршрут на всю флотилію, підкажемо, де можна стати на мурінг, а де - на якір. (у нас є опція доєднатися молодим капітанам до даної флотилії)

Вартість на яхті 750 євро.
Вартість на катамарані 950 євро

Зареєструватися

Хто ми

Ми - компанія, що створює доступний і комфорний, креативний і незабутній відпочинок на яхті для українців. Ми хочемо показати українцям що відпочинок на яхті це круто і доступно.

Ласкаво просимо до нашого гурту любителів яхтингу! Наші тури об'єднують людей які люблять актвний відпочинок, адже у наших турах ви знайдете захоплюючі пригоди, щирі емоціі, вражаючі краєвиди, незабутні враженя. Після наших турів у вас завжди будуть історії про які буде приємно згадати. Приєднуйтесь до нас, а ми обіцяємо неймовірне плавання, хороші спогади та дещицю загадковості.


Детальніше